O nas

Witamy w internetowym dziale sprzedaży hurtowni StayerBHP

Jesteśmy producentem oraz dystrybutorem wysokiej jakości środków ochrony indywidualnej. Na rynku istniejemy od 20lat, początkowo działaliśmy jedynie pod firmą Hurtownia AKB, jednak ze względu na rozwój firmy podjeliśmy decyzję o założeniu firmy StayerBHP w roku 2016, która miała skupić się na produkcji wysokiej jakości rękawic roboczych przeznaczonych do takich branż jak: budownictwo, motoryzacyjna, elektroniczna, spożywcza, chłodnictwo, mebrarska, transport oraz rolnictwo. Dalszy rozwój naszej firmy pozwolił nam na rozpoczęcie ścisłej współpracy z firmą PORTWEST, która jest najszybciej rozwijającą się marką w tej branży. Oferowane przez nas artykuły posiadają wymagane przez prawo europejskie certyfikaty, atesty i dopuszczenia.

W swojej ofercie dostępnej poza sklepem online posiadamy również produkty takich marek jak: REIS, CERVA, CANIS, MASCOT, PROTEKT, URGENT, LEMIGO, ARDON, 3M, ANSELL, UVEX, PPO, PROS, Industrial Starter, Caterpillar, Baak, Adler oraz wielu, wielu innych.

Zapraszamy na tradycyjne zakupy do naszego sklepu mieszczącego się w Starogardzie Gdańskim przy ul. Kościuszki 46.

Wszystkich, którzy mają pytania albo chcieliby dowiedzieć się więcej na temat oferty, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. W razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

tel. kom.: 500-056-079

tel.: (58) 56-11-332,

mail: stayerbhp@gmail.com

  • Email
    stayerbhp@gmail.com
  • Address
    ul. Tadeusza Kościuszki 46
    83-200 Starogard Gdański